• Hotel Kamei
  • Ubytovanie, Turistika, Hotel Kamei, Hotel slovensko
  • Sluzby, Bar, Tenisove kurty, Rybacka, Polovacka
  • Wellness, Hotel Kamei, Sauna, Bazen, Rekreacia
  • Cennik, Hotel Kamei, Lyzovanie, Jazda na koni
  • Fotogaleria, Drevene kostoliky, Zemplin, Vychodne karpaty
hotel Kamei, hotel Slovensko, wellness, sauna, bazen, lacne ubytovanie
Rýchly kontakt
Telefn: +421 905 729 055
E-mail: recepcia@kamei.sk
Adresa: Hotel Kamei, Sninské rybníky, Rybnická 2709
 069 01 Snina
Exkurzia - Prales spieva
Kontakt, Hotel Kamei, Hotel Slovensko

  Galéria Andrej Smolak


Začala v Snine pôsobiť v roku 1993 ako filiálka Galérie MIRO. Okrem súčasných slovenských a zahraničných autorov vystavovala diela slovenských klasikov ako Martin Benka, Ľudovít Fulla, Miloš A. Bazovský, Peter J. Kern, Cyprián Majerník, William Schiffer, Theodor Mousson, ale aj svetových umelcov ako Jurij Gorbačov, Christo a John Lenon.

V Snine má dva výstavné priestory, v centre mesta na Strojárskej ulici a vo Výtvarnom centre na Českej ulici. Realizujeme výstavy a predaj obrazov domácich i zahraničných výtvarníkov, medzinárodné výtvarné festivaly, výtvarné projekty podporované z fondov EÚ, kurzy kreslenia a maľovania, tvorivé pobyty domácich i zahraničných študentov a umelcov. Prevádzkujeme Výtvarné centrum a Súkromnú základnú umeleckú školu.
Novinky

Nie s zadan iadne novinky

Zobrazi? vetky novinkyDenné menu

Piatok

0,33 l Karfiolová so zeleninou 1,9
140 g Vyprážaný rybací filet 1,3,7
200 g Šťuchané zemiaky 7
80 g Zeleninová obloha
CENA: 6,50 €
Zoznam alergénov: 1. Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda), 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich (okrem sójového oleja a tuku), 7. Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy (okrem srvátky na výrobu destilátov), 8. Orechy (mandle, lieskovce, vlašský orechy, kešu, pistácie), 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Hor?ica v výrobky z nej, 11. Sezamové semená, 12. Oxid siričitý a siričitany, 13. Vlčí bôb a výrobky z neho, 14. Mäkkýše a výrobky z nich


Zobrazi? cel tde?