Hotel
hotel Kamei, hotel Slovensko, wellness, sauna, bazen, lacne ubytovanie
Rýchly kontakt
Telefón: +421 905 729 055
E-mail: recepcia@kamei.sk
Adresa: Hotel Kamei, Sninské rybníky, Rybnická 2709
 069 01 Snina
Drevene kostoliky, poloniny, zemplin, turistika, hotel Kamei

  Špeciálne pobyty


Valentínsky pobyt

Pripomeňte si deň zamilovaných, nájdite si čas len pre Vás dvoch a spojte ho s oddychom a relaxom v tichom a romantickom prostredí.
Cena 75 € / osoba> zahŕňa:
2x ubytovanie, 2x plná penzia (slávnostná Valentínska večera v rámci plnej penzie), 2x sauna, 1x perličkový kúpeľ, strážené parkovisko, hotelový bazén neobmedzene počas celého pobytu.


Redukčný pobyt

V cene 220 € / osoba Vám ponúkame:
6x ubytovanie, 6x plná penzia, 2x sauna, 2x vírivka, 2x bahenný obklad, 1x klasická masáž, hotelový bazén neobmezene počas celého pobytu. Cenník zoštihľujúcich procedúr po dohode s výživovým poradcom www.vital-studio.sk telefonický kontakt 0948 062 769.
Procedúry neprebiehajú v priestoroch hotela.


Poznávacie pobyty

Hotel Kamei*** ponúka pobyty pre školy v prírode, letné tábory, športové kluby, pracovné stretnutia, porady či konferencie. Súčasťou nášho hotela sú dve konferenčné miestnosti pre cca 50 a 30 ľudí, disponujeme technikou pre pracovné stretnutia na najvyššej úrovni. Samozrejmosťou je meotar, videoprojektor, Wi-Fi pripojenie.

Pre našich hostí je k dispozícií reštaurácia 7:15 - 22:00 hod., vnútorný bar bez obsluhy na prvom poschodí pre trávenie voľného času, bazén, sauna, vírivka, tenisové kurty, bahenné obklady, či služby maséra.

V prírode východného Slovenska je Vám sv. Hubert priaznivo naklonený. Poľovačka na vysokú, či diviačiu zver bude pre Vás zážitkom. Blízko hotela sa nachádzajú rybníky vhodné na rybolov. Informácie o poľovačke a rybačke Vám radi poskytneme na recepcii.

Počas poznávacích pobytov môžete vidieť drevené kostolíky zo 17. až 18. storočia, múzeum Andyho Varhola v Medzilaborciach, renesančný kaštieľ a skanzen v Humennom. Pod prírodným úkazom Sninského kameňa v rekreačnej oblasti Sninské rybníky, sa nachádza Biokúpalisko (1 minúta od hotela). Sninský kameň, ktorý je súčasťou Chránenej krajinnej oblasti Východné Karpaty predstavuje akúsi vstupnú bránu Národného parku Poloniny. V Poloninách okrem návštevy drevených kostolíkov a vyhliadky na Starinu, môžte navštíviť Stužický prales so zachovaným pôvodným ekosystémom. Táto oblasť patrí medzi oblasti s najčistejším ovzduším v strednej Európe a s najmenším dopadom umelého svetla. Nočnú oblohu sa oplatí pozorovať cez najväčší ďalekohľad na Slovensku v Observatóriu na Kolonickom sedle. Hotel spolupracuje so správou NP a po dohode vie zabezpečiť sprievodcov z radov zamestnancov Národného parku.

Ponúkame pobyty v prírode, turistiku a pôžitok pre všetkých, ktorí s pohybovou aktivitou začínajú, ale tiež pre športovcov, ktorí chcú aj počas dovolenky zostať vo forme. Pobyty pre väčšie skupiny sú konzultované individuálne prostredníctvom recepcia@kamei.sk alebo telefonicky +421 905 729 055 (ubytovanie, stravovanie, procedúry). Voľný čas si naplánujete podľa svojich predstáv a preferencií.Príplatok za izbu obsadenú jedným hosťom 10 €/noc.


Novinky

OZNAM

Milí hostia,
Hotel KAMEI *** Vám opäť ponúka ubytovacie služby v komfortných izbách. Je potrebné potvrdenie o negatívnom výsledku testu na COVID-19, nie starší ako 72 hod. Recepcia funguje nonstop. Rezervácie na t. č. 0905 729 055. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Zobraziť všetky novinkyDenné menu

Utorok

Denné menu pre dnešný deň nie je zadané

Zobraziť celý týždeň