Hotel
hotel Kamei, hotel Slovensko, wellness, sauna, bazen, lacne ubytovanie
Rýchly kontakt
Telefón: +421 905 729 055
E-mail: recepcia@kamei.sk
Adresa: Hotel Kamei, Sninské rybníky, Rybnická 2709
 069 01 Snina
Drevene kostoliky, poloniny, zemplin, turistika, hotel Kamei

  Poznávacie pobyty


Poznávacie pobyty


Spoznaj Horný Zemplín (okresy Humenné, Snina, Medzilaborce)

Počas 7 dní Vám ponúkame zájazdy do okolia hotelovým Ford Tranzitom, s ktorým môžete navštíviť drevené kostolíky zo 17. a 18. storočia, múzeum Andyho Varhola v Medzilaborciach, renesančný kaštieľ a skanzen v Humennom, nový národný park Poloniny, chránenú krajinnú oblasť Východné Karpaty, hraničné prechody na Ukrajinu a Poľsko, vodnú nádrž Starina a Domaša, rekreačnú oblasť Sninské Rybníky, Sninský Kameň. Pritom ponúkame možnosť aktívneho odpočinku, kultúrne a spoločenské vyžitie.
Cena 240 € / osoba zahňuje:
7x ubytovanie, 7x polpenzia, 7x sauna, horské bicykle, sprievodcovské služby, poradenstvo, vstup do všetkých navštívených pamätihodností a objektov. Hotelový bazén neobmedzene počas celého pobytu.


Spoznaj najväčší ďalekohľad na Slovensku s priemerom 1m

Okrem pobytu v krásnom prostredí Rekreačnej oblasti Sninské Rybníky Vám ponúkame návštevu hvezdárne s najväčším ďalekohľadom na Slovensku. Bude Vám umožnené denné a nočné pozorovanie planét a hviezd. K hvezdárni sa môžete odviezť hotelovým Ford-om Tranzit resp. po vyznačených turistických trasách na bicykli alebo pešo.
Cena 200 € / osoba zahňuje:
7x ubytovanie, 7x polpenzia, 7x sauna, horské bicykle, 3x nočné a denné pozorovanie vo hvezdárni, poradenstvo. Hotelový bazén neobmedzene počas celého pobytu.


Spoznaj Národný park Poloniny a CHKO Východné Karpaty

Lesný hotel sa nachádza v rekreačnej oblasti Sninské Rybníky, hneď pod prírodným úkazom Sninský Kameň, ktorý je súčasťou CHKO Východné Karpaty. Predstavuje akúsi vstupnú bránu nového národného parku Poloniny.
Hotel spolupracuje so správou národného parku a zabezpečuje kvalitných sprievodcov z radov zamestnancov NP.
Ponúkame pobyt v prírode, turistiku a pôžitok z pobytu pre všetkých, ktorí s pohybovou aktivitou začínajú, ale tiež pre športovcov, ktorí chcú aj počas dovolenky zostať vo forme. Masáže zbavia Vaše nohy únavy. Oblasť patrí medzi oblasti s najčistejším ovzduším v strednej Európe. Lákadlom je návšteva Stužického pralesa, so zachovaným pôvodným ekosystémom.
Cena 220 € / osoba zahňuje:
7x ubytovanie, 7x polpenzia, 1x perličkový kúpeľ, 7x sauna, 2x masáž, poradenstvo, denne čerstvé ovocie na izbu. Hotelový bazén neobmedzene počas celého pobytu.


Spoznaj drevené kostolíky Východného Slovenska

Pobyt je zameraný na prehliadku vzácnych pamätihodností, kostolíkov. Kostolíky v Topoli, Ruskom Potoku, Kalnej Roztoke, Hrabovej Roztoke a Uličskom Krivom boli postavené v rozmedzí 17. a 18. storočia. Ich jedinečnosť je obohatená o zbierku vzácnych ikon.
Cena 75 € / osoba zahŕňa:
2x ubytovanie, 2x polpenzia, 2x sauna, poradenstvo. Hotelový bazén. neobmedzene počas celého pobytu.


Mimo sezóny (od 1.11. - do 30.4.) platí na všetky pobyty 10% zľava (okrem pobytov 1.2. a 2.5.)


Novinky

Časníčka do trvalého pracovného pomeru

Hotel Kamei príjme do trvalého pracovného pomeru časníčku.
Bližšie informácie na tel. čísle: 0905 729 055

Zobraziť všetky novinkyDenné menu

Piatok

Kotlíkový guľáš, chlieb
Granatiersky pochod
Sterilizovaná uhorka
Cena: 3,90 €

Zobraziť celý týždeň